BUMERANG DENEYİM GÜNLERİ SEASONS OF LOVE

21 Şubat 2014 Cuma akşamı Midpoint Alsancak’ta  Bumerang Deneyim Günleri başlığında  Hürriyet köşe yazarı Bahar Akıncı’nın ev sahipliğinde organize edilen SEASONS OF LOVE  etkinliğinde İzmirli blog yazarları ile bir araya geldik.

dude table organizasyonu ile her mevsimin özel lezzetlerinin öne çıkarıldığı bu güzel akşam yemeğinde konuklar için kış mevsimine özel lezzetlerle hazırlanan seçenekli ve paylaşımlı menüler hazırlanmıştı.Ricotta Peynirli Bruschetta ,Thai Usulü Bonfile Dilimleri,Çilekli Meringue ‘denoluşan menüye TERRA NARİNCE ve TERRA ÖKÜZGÖZÜ-BOĞAZKERE şarapları eşlik etti.

Peynir Tabağı,Antipasti Tabağı,Kremalı Mantar Soslu Dana Madalyon,Dondurmalı Profiterol’den oluşan diğer menüye yine TERRA NARİNCE VE TERRA ÖKÜZGÖZÜ şarapları eşlik etti.

Biz bu lezzetli yemekleri tadarken Kayra Terra temsilcisi Kübra Dökümcü ile şarap üretimi ve üzüm cinsleri hakkında uzun uzun sohbet ettik,o akşam ilk defa denediğim TERRA NARİNCE  favorim oldu.

 

Gece boyunca keyifli sohbetler yaptığımız Sevgili Bahar Akıncı ve Dude table yetkilisi Funda Güzelmeriç İnansal   Blog yazarlığı,gastronomi ve sektör  konusunda  tecrübelerini bizlerle paylaştılar.Dude Table hakkında merak ettikleriniz için www.dudetable.com’u ziyaret edebilirsiniz.

 

Bu güzel etkinlik için emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 

Bir Cevap Yazın