FEAST TADIM ETKİNLİĞİ ANKARA ANKAMALL MİGROS

FEAST DONDURULMUŞ GIDA ÜRÜNLERİ YEPYENİ ÜRÜNLERİNİN TADIM ETKİNLİKLERİNİ YAPMAYA DEVAM EDİYOR.ANKARA ANKA mall ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEKİ MİGROS MAĞZASINDA HAZIRLADIĞIMIZ FEAST MUTFAĞINDA TADIMINI YAPTIRDIĞIMIZ ÜRÜNLERİMİZ BÜYÜK BEĞENİ GÖRDÜ.

MUTFAĞIMIZDA EGE’DEN FIRINDA LİMONLU ÇİPURA,EGE’DEN FIRINDA LEVREK BUĞLAMA,  FEAST MANTI,EGEDEN SAKIZ ENGİNAR, TAZE FASULYE MİX VE BİRBİRİNDEN LEZZETLİ FEAST CHEESECAKE VE PASTALAR TADIMA SUNULDU.

ÇOCUKLAR MUTFAĞIMIZDA OLMAKTAN ÇOK MUTLUYDULAR.AİLELERDE ÇOCUKLARINA BALIK YEDİREBİLDİKLERİ İÇİN FEAST’TE TEŞEKKÜR ETTİLER.

FEAST  balığın en iyisini tertemiz Bodrum koylarından seçti. Ege dağlarının mis kokan otları ve baharatları ile zeytinyağını harmanladı. Böylece enfes yöresel balık yemeklerini sofranıza getirdik. Siz de bizimle Ege’nin mis kokusunu içinize çekin. 

 

Usta şeflerin reçetesiyle hazırlanan Feast Patisserie lezzetlerinin sırrı, en iyi   malzemelerin buluşmasında saklı. Feast Patisserie sizlere dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini uzmanlıkla sunuyor.

Çabuk olsun, taze olsun, lezzetli olsun diyorsanız… Sofra hazır

Bir Cevap Yazın