İGG İZMİR GOURMET GUIDE LEZZET BULUŞMASI

IMG_8855

14 Kasım 21014 tarihinde gerçekleşen İGG Lezzet Buluşmaları’nın ilkini BONJOUR RESTAURANT da gerçekleştirildi.Bonjour Restaurant 60’lı yıllarda Suzan ve Orhan Uslu tarafından ilk açıldığında İzmirlilere Wiener Schnitzel ,Pızza ve Karaorman gibi tatları ilk defa tanıtmıştır.

70’li yıllarda ise gençlerin buluşma yeri olan ,popüler bir haline gelmiştir.80’li yıllarda ikinci kuşağın yönetiminde üstün servis kalitesi geleneğine devam etmiştir.2000 yılı sonrasında çok değerli Timur Gönülşen beyin önderliğinde üç güzel ve başarılı kızı ile birlite 53 yıllık bu gelenek Kordon Pasaport’taki yeni mekanında devam ediyor.Gece boyunca hoş sobetleri ve mükemmel ev sahipliği ile bizi ağırlıyan Bonjour Ailesine tekrar çok teşkkür ederim.

Ülkemizin en keyifli şehirlerinden İZMİR’in lezzetli mekanlarını ,şehrimizin simgesi olan lezzetleri bize tanıtan SERKAN SAYSEN VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

İGG  Etkinlik Koordinatörü Ceren OLUZ ,

İGG Genel Yayın Direktörü İPEK KRİESTEN SAYSEN,

İGG Halkla İlişkiler ve Reklam Direktörü UMUT KUMBARACI ‘ya bu güzel akşam ,keyifli sohbetler ve harika lezzetler için çok teşekkür ederim.

 

IMG_8856

LEZZET BULUŞMASININ MENÜSÜ BİZLER İÇİN ÖZENLE SEÇİLMİŞTİ

IMG_8860

Bonjour Restaurant ‘ın ödüllü MİDYELİ LAHANA SARMASI

Ege esintileri  ENGİNAR ÇANAĞINDA ZEYTİNYAĞLI EGE OTLARI

FÜME NORVEÇ SOMONU

PEYNİR TADIMLIKLARI VE BAHÇE YEŞİLLİKLERİ SALATASI

IMG_8868

LEVREK BUĞULAMA

KUZU AU GRATİN

IMG_8871

 

Gecenin ağzımızı tatlandıran lezzetleri

SAKIZ MUHALLEBİSİ

KABAK TATLISI

ÇİKOLATA SOSLU PROFİTEROL

IMG_8891

 

TEŞEKKÜRLER İGG

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın